Up
 
 

Interaktywna mapa odnawialnych źródeł energii już na stronie URE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora energetycznego, potencjalnych inwestorów oraz odbiorców energii na zlecenie Urzędu przygotowano interaktywną mapę OZE.

Mapa pozwala na szybkie uzyskanie danych o rodzaju i mocy źródeł funkcjonujących na danym terenie. Narzędzie umożliwia przeglądanie danych w podziale na województwa oraz powiaty. Możliwe jest również przygotowanie zestawień tabelarycznych mocy zainstalowanej w koncesjonowanych instalacjach OZE, zgodnie z podziałem przyjętym w systemie informatycznym URE.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już od dzisiaj do korzystania z zasobów interaktywnej mapy OZE. Mapy dostępne są z poziomu wszystkich trzech podstron URE (strony głównej oraz serwisów dla Przedsiębiorstw Energetycznych oraz dla Odbiorców) po kliknięciu banera Mapa odnawialnych źródeł energii.

Przygotowanie interaktywnej mapy zostało sfinansowane ze środków polskich i Unii Europejskiej w ramach projektu Transition Facility 2006/018-180.02.04 „Wdrażanie konkurencyjnego rynku energii”.

A A+ A++
Drukuj PDF Powiadom
Data publikacji: 27.07.2009
Tagi: