Up
 
 

O warsztatach na portalu prezydencja.ure.gov.pl

O tym Jak wytresować smartgridowego smoka? dowiedzą się Państwo z prezentacji na stronie internetowej URE dedykowanej Prezydencji Polski w Radzie UE.

W dniu 6 grudnia 2011 r. w Warszawie odbyły się polsko-duńskie warsztaty dotyczące efektywności energetycznej, współorganizowane przez Urząd Regulacji Energetyki oraz Ambasadę Królestwa Danii.

Dla URE było to ostatnie z wydarzeń organizowanych w ramach Prezydencji Polski w Radzie UE, natomiast dla Ambasady Danii warsztaty były zwieńczeniem prowadzonej w 2011 roku kampanii „Duński zrównoważony styl życia”.

W spotkaniu udział wzięło około 120 uczestników, w tym przedstawiciele polskiego i duńskiego regulatora, operatorzy sieci dystrybucyjnych i przesyłowej, przedstawiciele agencji poszanowania energii, reprezentanci sektora ICT, sektora finansowego oraz prawnicy, przedstawiciele świata akademickiego, a także polskie i duńskie przedsiębiorstwa energetyczne.

12 prezentacji oraz sprawozdanie z Polsko - duńskich warsztatów poświęconych efektywności energetycznej odnajdą Państwo na stronie www.prezydencja.ure.gov.pl.

A A+ A++
Drukuj PDF Powiadom
Data publikacji : 15.12.2011
Tagi: