Up
 
 

W Brukseli o odbiorcach energii - zaproszenie na konferencję

W imieniu Europejskiej Rady Regulatorów Energetyki (CEER) Prezes URE zaprasza zainteresowanych do udziału w konferencji konsumenckiej pt. „Help build a 2020 Vision for Europeʹs Energy Customers”, która odbędzie się w dniu 21 czerwca 2012 roku w Brukseli.

Konferencja zorganizowana jest we współpracy z Komisją Europejską, a jej celem jest zdefiniowanie potrzeb i oczekiwań konsumentów w obszarze energetyki, w tym w zakresie odpowiedniej ochrony i wzmocnienia pozycji odbiorców oraz znalezienie rozwiązań na rzecz zwiększenia udziału konsumentów w działaniach podejmowanych przez Regulatorów Energetyki na poziomie krajowym i międzynarodowym.

W związku z powyższym CEER opracował projekt dokumentu: „2020 vision for Europe’s energy customers” (C12-SC-02-04), który stanowić ma punkt wyjścia do dyskusji i szukania nowych rozwiązań dotyczących konsumentów na rynku energii podczas konferencji.

Udział w konferencji potwierdzili m.in. Europejski Komisarz ds. Energii - Günther Oettinger, szef CEER - Lorg Mogg, Philip Lowe (DG ENER), Paolo Martinello (BEUC) i Philip Lewis (VaasaETT) (agenda w załączeniu).

W celu wzięcia udziału w konferencji należy zarejestrować się poprzez stronę internetową CEER najpóźniej do dnia 8 czerwca 2012 r., pod podanym linkiem: www.energy-regulators.eu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy zapewnili tłumaczenie symultaniczne w 6 językach, w tym w języku polskim.

Więcej informacji, dotyczących konferencji znajduje się na stronie internetowej CEER: www.energy-regulators.eu.

Pliki do pobrania
A A+ A++
Drukuj PDF Powiadom
Data publikacji : 06.06.2012
Tagi: