Up
 
 

Prezes URE na II edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016

W dniu 5 grudnia 2016 r. w warszawskim Hotelu Marriott odbyła się II edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016, którego tematem przewodnim było: „Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”. Jednym z prelegentów był Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, Maciej Bando.

  • Prezes URE Maciej Bando podczas II edycji OSG (źródło: ECB)
    Prezes URE Maciej Bando podczas II edycji OSG (źródło: ECB)

W ramach tegorocznej edycji szczytu, skoncentrowano się na filarach polskiej gospodarki przyszłości czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. W ramach zaplanowanych debat przeprowadzono serię dyskusji ukierunkowanych na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego naszego kraju.

Prezes URE, Maciej Bando wziął udział w panelu dyskusyjnym: „Infrastruktura krytyczna”, podczas którego omawiano kwestie związane m.in. z zarządzaniem ryzykiem przy projektach energetycznych, nowymi mocami wytwórczymi oraz inwestycjami sieciowymi w elektroenergetyce, a także z bezpieczeństwem surowcowym państwa (gaz, ropa, węgiel, przemysł chemiczny).

Podczas Szczytu OSG 2016 w charakterze uczestników i prelegentów wystąpiło wielu czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu.

Więcej na www.osg2016.pl.

A A+ A++
Drukuj PDF Powiadom
Data publikacji : 05.12.2016